קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים נווה עופרים הינה חברה רשומה ברשם הקבלנים תחת הקטגוריה קבלני שיפוצים. החברה מבצעת את כל עבודות השיפוצים תוך שימוש בציוד ובחומרים האיכותיים והמתקדמים ביותר, ומתן אחריות מלאה לכל לקוח – על כל עבודה.

כדי להפוך את הדירה שברשותכם לבית החלומות שלכם, אתם צריכים קבלן שיפוצים שידע ליישם בשטח את החלומות ואת הרעיונות בהם אתם חפצים.

נווה עופרים מתמחה בהגשמת חלומות בכל הקשור בעיצוב דירות, והיא מספקת שירותי בנייה ושיפוץ של דירות ובתי יוקרה – ברמה הגבוהה ביותר.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית מקבלן שיפוצים שמחויב למקצועיות ולעמידה בלוחות הזמנים חייגו עכשיו נווה עופרים ונשמח לעמוד לשירותכם.

לקבלת הצעת מחיר לביצוע עבודות שיפוצים ברמה אחת מעל חייגו 03-9012229

טיפים לבחירת קבלן שיפוצים

כאשר אתם מתכננים לבצע עבודות שיפוצים בדירה, בבית או בבית העסק, אתם בוודאי רוצים שאת העבודה יבצעו אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים. אחרי הכול, אתם מעוניינים שהתוצאות תהיינה לשביעות רצונכם המלאה, ושתוכלו ליהנות מהן לאורך זמן. לכן, חשוב מאוד לדעת איך לבחור את החברה שתספק לכם את השירות.

צוות המומחים של נווה עופרים מביא לפניכם את המדריך המלא לבחירה נכונה של קבלן שיפוצים, שיסייע לכם לבצע את הבחירה המושלמת עבורכם:

  • עבודה מול קבלן שיפוצים מורשה – בתחום זה, כמו בתחומים רבים אחרים, יש הרבה מאוד אנשים שמתחזים לאנשי מקצוע, אולם בפועל אין להם כל הכשרה מקצועית לביצוע עבודות שיפוצים. כשאיש מקצוע מראה לכם רישיון תקף של קבלן שיפוצים, אתם יכולים להיות בטוחים שעומד לפניכם איש מקצוע, שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, תוך שימוש בחומרים שעומדים בכל התקנים המחמירים.
  • תוצאות בשטח – אין כמו מראה עיניים כדי לדעת אם אתם אוהבים את סגנון העבודה של הקבלן. בקשו לראות עבודות שיפוצים שבוצעו על ידי החברה ו/או על ידי קבלני המשנה שהיא מעסיקה, ורק אם אתם אוהבים את מה שאתם רואים, כולל הגימורים והפרטים הקטנים – המשיכו בבדיקה.
  • תקינות המערכות – חשוב לוודא שכל המערכות שהתקינו הקבלן או מי מטעמו, כגון צנרת, ברזים, מערכות השקיה בגינה, תריסים, כלים סניטריים וכד' – פועלות באופן תקין. מדובר במבחן חשוב המהווה מדד לאיכות העבודה.
  • עמידה בלוחות הזמנים – חשוב שתוודאו שמדובר בקבלן שיפוצים אמין, אשר עושה כל מה שתלוי בו על מנת לעמוד בלוח הזמנים שנקבע מראש. אחרי הכול, אתם רוצים להמשיך בשגרת החיים וצריכים לדעת מתי יסתיימו העבודות, ואם תהיה חריגה מהתאריך שנקבע – הדבר יפגע מאוד בהתנהלות המתוכננת שלכם. לכן, יש לעמוד כעל כך שבהסכם העבודה יהיה סעיף שמפרט את כל שלבי העבודה, כולל ציון של מועד הסיום של כל שלב ושלב.
  • הצעת מחיר מפורטת – הצעת המחיר שתקבלו מקבלן השיפוצים צריכה להיות מפורטת מאוד, ולכלול ציון של מחיר עבור כל אחת מהעבודות המתוכננות. חשוב לוודא שבהצעה מצוין בדיוק מהו המחיר של כל יחידת מידה או מוצר (מחיר למ"ר פרוק, מחיר של כל נקודת חשמל ועוד*, על מנת שיהיה לכם ברור לגמרי על מה אתם משלמים – וכמה.

מחפשים קבלן שיפוצים? נווה עופרים לשירותכם

אנחנו בנווה עופרים מאמינים, שבכל הקשור לתכנון ולעיצוב של בית או של דירה – כל חלום ניתן להגשים. אבל, על מנת לעשות זאת, נדרש קבלן שיש לו לא רק תעודת מקצוע ושפע של ניסיון, אלא גם הרבה מעוף, יצירתיות וחזון. לכן, השירות שלנו ניתן על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שלפני הידע המקצועי המעשי שלהם בתחומי התכנון, האדריכלות והעיצוב, יש להם יכולת להקשיב לכל חלום ולדעת לספק את הפתרון היצירתי המתאים והנכון.

כקבלני שיפוצים מוכרים, חברתנו מבצעת את כל עבודות השיפוץ תוך התחייבות לביצוע עבודות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בנוסף, אנו מחויבים לספק לכל לקוח שירות מ-א' ועד ת', הכולל תכנון מוקדם, ביצוע מושלם והתחייבות לשביעות הרצון המלאה שלכם.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ עם קבלן שיפוצים מוכר צרו עמנו קשר עוד היום טלפונית או דרך האתר

קבלן שיפוצים
קבלן שיפוצים

נווה עופרים, מתמחה בבצוע עבודות הנדסיות מורכבות, הכוללות בין השאר:

קבלן שיפוצים –
הריסת מבנים

פירוק מבני אסבסט

חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה

עיבוי מבנים

משטחי בטון

מתלבטים, רוצים להתייעץ?

03-9012229

המלאכה 10, אזור-התעשיה אפק, ראש העין

כל העבודות מתבצעות על פי תקן האיכות ISO 9001.