קבלן בניין

קבלן בניין – האיש שלכם בשטח

קבלן בניין הוא האיש הראשון שצריך לחפש כשרוצים להוציא תכנון אדריכלי מהכוח אל הפועל, ולא משנה אם מדובר בבנייה של בניין חדש או בשיפוץ מבנה קיים.
כשאתם מחפשים קבלן בנייה, אתם רוצים לקבל את הטוב ביותר, שכן הקבלן הוא זה שאחראי על היציבות, החוזק והמראה של המבנה שלכם.
הכתובת שלכם לתוצאה טובה
קבלן הבניין שלכם הוא זה האחראי על ביצוע עבודות הבנייה מ-א' ועד ת'. משמעות הדברים היא, שבין אם הוא מעסיק עובדים מטעמו ובין אם הוא שוכר עובדים מקבלני משנה – הוא זה שאחראי על התוצאות: הוא צריך לוודא שהיסודות שהונחו הם כאלה העומדים בתקן הישראלי לבטיחות מבנים, שהמבנה כולו עומד בתקן ועמיד בפני רעידות אדמה וכמובן – שהוא נראה בדיוק כמו בתוכניות ומספק ללקוח הסופי את התוצאה הרצויה. עליו מוטלת האחריות, והוא זה שאמור להיות כל הזמן עם היד על הדופק ולוודא שהכל מתנהל כשורה.

כשאתם מחפשים קבלן בניין – נווה עופרים לשירותכם

נווה עופרים היא חברה קבלנית רשומה ברשם הקבלנים, המבצעת עבודות בנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מבצעים את כל העבודות בהתאם לתקני הבנייה המוגדרים בחוק, כאשר כל עבודה מתבצעת באחריות מלאה. כל העובדים מטעמנו עברו את כל הכשרות הבנייה הדרושות, ואמונים על ביצוע העבודות בהתאם לתכנון האדריכלי ולהוראות הקבלן.

בין עבודותינו:

כל עבודה מתבצעת באחריות מלאה תוך ראייה רחבה של התוצאות הסופיות ושימת לב לפרטים הקטנים ביותר. האיש שלכם בשטח תמיד זמין לפניות שלכם וייתן לכם מידע על קצב התקדמות העבודה באופן שוטף. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום בכל שאלה ועניין, ולקבל תשובות מקצועיות של קבלן בניין. 

זכרו: אם אתם מחפשים קבלן בניין אשר יתייחס לפרויקט הבנייה שלכם כאל פרויקט יחיד ומיוחד ויפעל לאורך כל תקופת הבנייה לטובת הקמת מבנה יציב וחזק שנראה בדיוק כמו בתוכנית האדריכלית – אתם בדיוק במקום הנכון.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונית צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

קבלן בניין
קבלן בניין

נווה עופרים, מתמחה בביצוע עבודות הנדסיות מורכבות, הכוללות בין השאר:

פירוק מבנים

הריסת מבנים

פירוק מבני אסבסט

ניסור בטון

חיזוק מבנים

חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה

עיבוי מבנים

משטחי בטון

מתלבטים, רוצים להתייעץ?

03-9012229

המלאכה 10, אזור-התעשיה אפק, ראש העין

כל העבודות מתבצעות על פי תקן האיכות ISO 9001.