עבודות גמר

עבודות גמר איכותיות ומקצועיות על ידי קבלן גמר מקצועי

שיפוצים ביתיים ועבודות בנייה זה עניין שדורש מיומנות גדולה במיוחד, ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שאם אתם זקוקים לשירות מקצועי בתחום הזה, עדיף יהיה לפנות אל קבלן גמר מקצועי. עבודות גמר בבניה דורשות, לפני הכול, תכנון מדויק ומעמיק, ולכן אנחנו יכולים להיות הכתובת הטובה ביותר עבורכם. בין אם אתם רוצים שנעשה עבורכם תכנון של שיפוצים, תכנון של מבנה או כל עבודה אחרת שקשורה בבנייה כמו עבודות ניסור בטון, הרי שאנו נוכל לעשות זאת, כי אצלנו בחברת נווה עופרים המקצוענות היא לפני הכול.

אז מה אנחנו עושים למענכם?

עבודות גמר מכל הסוגים:

 • ריצוף – בכל סוגי האריחים.
 • גבס – נישות, מזנונים, תקרות וכד'.
 • עבודות טיח – המבטיחות את הישארותו לאורך זמן.
 • חיפוי קירות – באבנים ייחודיות המוסיפות אווירה של יוקרה.
 • הקמת תקרות וקירות אקוסטיים – למניעת כניסת קולות ורעשים אל החלל.
 • חיפוי קרמיקה – חיפוי קירות המטבח וחדרי הרחצה באריחי הקרמיקה שאתם בוחרים.
 • עבודות חשמל – יצירת נקודות חשמל, התקנת מתגים, התקנת גופי תאורה, הקמת תאורת גן וכד'.
 • עבודות אינסטלציה – התקנה, תיקון והחלפה של צנרת, התקנת כלים סניטריים, התקנת מקלחונים וכד'.

כל העבודות מתבצעות על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם – באחריות מלאה.

כל הסיבות הטובות לפנות אלינו לביצוע עבודות גמר

 • מקצוענות בלתי מתפשרת – חברת נווה עופרים עובדת מזה שנים על פי כל התקנים המחמירים ביותר, הן בעבודות גמר בבנייה והן בכל תחום אחר בו היא נותנת שירות. המקצוענות הופכת את השירות שלנו לטוב במיוחד, וזה מה שגורם לעוד ועוד אנשים לפנות אלינו לקבלת עזרה.
 •  צוות עובדים גדול – חלק ממה שקובע האם עבודות גמר שצריך לבצע אכן יתבצעו במסגרת לוח הזמנים הדרוש, זו השאלה הם יש צוות עובדים מספיק גדול. במקרה שלנו אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה תתבצע בדיוק על פי לוח הזמנים, כי יש לנו קודם כל קבלן גמר מקצועי שמפקח על העבודה במהלך כל תקופת הפרויקט, וגם מספיק אנשים שנוכל להעמיד לצורך ביצוע העבודה.
 • תכנון לפני ביצוע העבודה – בכל עבודות הבניה למיניהן צריך להשקיע, לפני הכול, בתכנון. חברת נווה עופרים מבינה זאת היטב ולכן בכל עבודה שאנו מבצעים אנחנו מציעים, לפני הכול, שירות מקצועי של תכנון לפרטים.

את עבודות הגמר שלכם נוכל אנחנו לעשות בשמחה, אז התקשרו אלינו עוד היום למספר 03-9012229 ונשמח להתחיל לעבוד עבורכם!

ציוד טכנולוגי מתקדם לביצוע עבודות גמר

דבר נוסף שבגללו אנחנו יכולים להיות אלה שייקחו על עצמם את האחריות לעבודות הגמר שלכם, זו העובדה שלנו יש את כל הציוד הדרוש לביצוען של עבודות שונות. בין אם אנחנו מבצעים עבודות כמו ניסור בטון ובין אם אנחנו עושים כל עבודה אחרת ששייכת לבניה, לנו בנווה עופרים יש את כל הציוד הדרוש. לכן תוכלו להיות בטוחים שלא רק שנוכל לבצע עבורכם את כל העבודות הדרושות, אלא גם נוכל לעשות זאת תוך עמידה בלוח זמנים כיוון שיש לנו ציוד טכנולוגי מתקדם.

אדיבות ומקצוענות

שירותי החברה שלנו כוללים אנשי מקצוע מנוסים הן מבחינה מקצועית והן מבחינת תודעת השירות שלהם, כך שכל חווית העבודות במבנה שלכם תהייה הרבה יותר נעימה ממה שאתם חושבים. אנו נשמח להעמיד לרשותכם את הצוות הגדול שלנו של אנשי מקצוע מיומנים ואדיבים, ובסופו של דבר התוצאה הסופית בהחלט תהייה כמו זו שתמיד חלמתם עליה. הגיע הזמן להפוך את הבית שלכם לממלכה ואין ספק שאנחנו נהייה אלה שנוכל לעשות זאת עבורכם.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ חייגו עכשיו 03-9012229 או צרו קשר דרך האתר.

עבודות גמר

נווה עופרים, מתמחה בבצוע עבודות הנדסיות מורכבות, הכוללות בין השאר:

פירוק מבנים

הריסת מבנים

פירוק מבני אסבסט

ניסור בטון

חיזוק מבנים

חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה

עיבוי מבנים

משטחי בטון

מתלבטים, רוצים להתייעץ?

03-9012229

המלאכה 10, אזור-התעשיה אפק, ראש העין

כל העבודות מתבצעות על פי תקן האיכות ISO 9001.