שיפוץ וילות

שיפוץ וילות מ-א' ועד ת'

נווה עופרים מתמחה בתחום של שיפוץ וילות. החברה מעסיקה אדריכלים ומעצבי פנים מקצועיים אשר יודעים לשים את הדגש על שימור הגודל של הוויל, על הכנסת אלמנטים שיסייעו בחיסכון בהוצאות ועל ביצוע כל הפעולות לשיפור איכות החיים והנוחות.

  • הגודל כן קובע – אחד הדברים החשובים בתחום של שיפוץ וילות הוא שמירה על תחושת הגודל. צוות אנשי המקצוע שלנו ידע בדיוק איזה קיר אפשר לשבור, איזה חפצים כדאי לשים ואפילו איך בדיוק כדאי לשים את המראות, על מנת שכל מי שייכנס לווילה ירגיש שהוא נכנס לחלל גדול. גדול מאוד. 

  • חיסכון באנרגיה – כאשר מתחילים בתהליך של שיפוץ וילה, אפשר לשדרג עוד יותר את החיים בה באמצעות ביצוע פעולות לחיסכון באנרגיה. התקנת מערכת סולארית על הגג, הריסת קירות שחוסמים מעבר של אור וביצוע פעולות נוספות יכולים לסייע מאוד ולהביא למצב של חיסכון משמעותי באנרגיה ובכסף.

  • בחירה נכונה של אלמנטים עיצוביים – פרט נוסף שחשוב לקחת בחשבון כשמתחילים בפרויקט של שיפוץ וילות הוא בחירת הרהיטים והאלמנטים העיצוביים שיוצבו בבית. אחרי הכל, בסופו של דבר אלה הדברים שרואים כשנכנסים הביתה, וחשוב לבצע בחירה שתהיה נכונה גם מהפן של העדפות הדיירים וגם מהפן של התאמה לעיצוב הכללי.

כמובן שאת כל הפעולות האלה חייבים להכניס למסגרת תקציבית מסוימ. צוות המומחים שלנו אשר ביצע כבר פרויקטים רבים בתחום של שיפוץ וילות ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לקהל את ההחלטות הנכונות לגבי הדברים החשובים שיש לשפץ ואלה שאפשר לוותר עליהם או לדחות. 

נווה עופרים – המומחים בתחום של שיפוץ וילות

נווה עופרים מתמחה בתחום של שיפוץ וילה ומבצעת עבודות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. העבודה מתבצעת בצורה מדויקת על פי התוכניות שנקבעו, תוך מתן עדכונים ללקוח במהלך כל תקופת ביצוע הפרויקט.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונית בנושא שיפוץ וילות צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם. 

עבודות בנייה ושיפוצים של נווה עופרים

בניית שלד

הקמת יסודות ותשתיות

יצירת תשתיות למיזוג אוויר

יצירת בידוד אקוסטי ברמה גבוהה

עבודות טיח וצבע

עבודות גמר ששמות דגש על הפרטים הקטנים

שיקום וחידוש מבנים – מן המסד ועד הטפחות ועוד

מתלבטים, רוצים להתייעץ?

03-9012229

המלאכה 10, אזור-התעשיה אפק, ראש העין

כל העבודות מתבצעות על פי תקן האיכות ISO 9001