בניית בית

בניית בית מהיסוד ועד הגג

בניית בית היא אחד הפרויקטים החשובים בחיים. אם יש לכם שטח ואישורי בנייה, אתם צריכים לבחור את החברה שתבצע את כל תהליך הבנייה מ-א' ועד ת', כולל תכנון מקצועי ויסודי, ביצוע מדויק ומסירת מפתח לבעלי הבית לאחר שהוא בנוי בדיוק על פי התכנון ועל פי רצונם.

נווה עופרים מתמחה בתחום של בניית בתים ומספקת את כל השירותים תוך שימת דגש על קשר ישיר עם הלקוח ועל ביצוע מדויק של כל התוכניות.

בונים לכם בית כמו שצריך

נווה עופרים מבצעת כל שלב ושלב בתהליך בצורה מדויקת על מנת שבסופו תוכלו לקבל מבית החלומות שלכם.

  • תכנון מדויק – תהליך התכנון שלנו כולל מפגשים אתכם על מנת לשמוע בדיוק מה אתם רוצים, להגיד לכם מה אפשר ומה כדאי לשנות ולתכנן בית שייראה נפלא ויהווה עבורכם בית חלומות. 
  • חשיבה על כל הפרטים – התכנון שלנו לוקח בחשבון את כל הפרטים, לרבות הטופוגרפיה של האזור, הנצילות הגבוהה ביותר של השמש לטובת חיסכון באנרגיה, מיקום הקירות והחפצים בבית ועוד. זאת על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר – בית שהוא לא רק יפה אלא גם מאפשר לכם לשדרג בצורה משמעותית את איכות החיים.
  • תקשורת לאורך כל הדרך – במהלך כל תקופת ביצוע הפרויקט אנחנו נמצאים אתכם בקשר רציף ומעדכנים אתכם בכל שלב. כמו כן אנחנו זמינים לשירותכם כדי לענות על כל שאלה ולפתור כל בעיה, ועושים כל אשר תלוי בנו על מנת לבצע את הפרויקט ללא תקלות.

בניית בית כמו שבנייה צריכה להיות

אנו עושים שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובטכניקות הבנייה המתקדמות ביותר שקיימות היום. הצוות המקצועי שלנו מתעדכן כל הזמן בכל מה שקורה בתחום הבנייה בעולם, ומיישם כל שיטה חדשה שמתאימה לפרויקט. לכן, כשאתם בוחרים נווה עופרים לטובת בניית בית, אתם יודעים שאתם מקבלים את הטוב ביותר. באחריות.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ בנושא בניית בית צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם. 

 

 

.

 

 

 

עבודות בנייה ושיפוצים של נווה עופרים

בניית שלד

הקמת יסודות ותשתיות

יצירת תשתיות למיזוג אוויר

יצירת בידוד אקוסטי ברמה גבוהה

עבודות טיח וצבע

עבודות גמר ששמות דגש על הפרטים הקטנים

שיקום וחידוש מבנים – מן המסד ועד הטפחות ועוד

מתלבטים, רוצים להתייעץ?

03-9012229

המלאכה 10, אזור-התעשיה אפק, ראש העין

כל העבודות מתבצעות על פי תקן האיכות ISO 9001