המגזר הפרטי

שיפוץ דירה או בניית בית פרטי הם תמיד אירוע מרגש, שהרי אין כמו להיכנס לבית שמעוצב בדיוק כמו שחלמתם. על מנת שתהיו מרוצים עד הגג, תרתי משמע, חשוב שתעבדו עם חברת בנייה מקצועית, בעלת ניסיון רב שנים, שמסוגלת לספק לכם פתרונות לכל מאווייכם ולבנות עבורכם את בית החלומות.

נווה עופרים – שירות מן המסד ועד הטפחות
נווה עופרים מתמחה בביצוע עבודות בנייה בדירות ובבתים פרטיים, ומספקת שירות כולל החל מבניית התשתית והיסודות ועד לעיצוב הפנימי של החלל. העבודות מתבצעות בדגש על בנייה ירוקה, תוך שימוש בציוד ובחומרים המתקדמים ביותר הקיימים היום בתחום.

עבודות בנייה ושיפוצים של נווה עופרים

בניית שלד

הקמת יסודות ותשתיות

יצירת תשתיות למיזוג אוויר

יצירת בידוד אקוסטי ברמה גבוהה

עבודות טיח וצבע

עבודות גמר ששמות דגש על הפרטים הקטנים

שיקום וחידוש מבנים – מן המסד ועד הטפחות ועוד

כל העבודות מתבצעות על ידי שיפוצניקים מן השורה הראשונה, בעלי הכשרות מתאימות לביצוע העבודות. בסיום עבודות הגמר מתבצע פיקוח מדוקדק, על מנת לוודא כי כל העבודות שנקבעו בחוזה שיפוץ הדירה התבצעו על הצד הטוב ביותר.

הטופ שבטופ בעיצוב
נווה עופרים מתמחה בעיצוב בתים – בתי יוקרה ודירות לעשירון העליון, ועבודתה מתאפיינת בדיוק רב ובביצוע כל עבודה לשביעות רצונכם. 
עבודות טיח דקורטיביות (אקרילי, מינרלי, ווגה ועוד), צביעה דקורטיבית – פנים וחוץ, בניית קירות גבס לצורך חלוקת חללים, הקמת נישות גבס (לפלזמה ובכלל), התקנת מערכות חימום תת רצפתי, תכנון והקמה של בית חכם ובית חכם אלחוטי, התקנת מערכות מיזוג אוויר מתקדמות ועוד

החברה עובדת בשיתוף אדריכלים ומעצבי פנים מהשורה הראשונה בארץ על מנת להשיג את התוצאות הרצויות ולבנות עבורכם בית חזק ויציב עם עיצוב פנים ללא רבב.

אחזקת מבני יוקרה
בנוסף לעבודות הבנייה והעיצוב מציעה נווה עופרים שירותי ניהול ואחזקה של מגדלי יוקרה, דירות יוקרה, בתים פרטיים ומשרדים. השירותים כוללים:
עבודות אינסטלציה, עבודות גבס, עבודות טיח וצבע, עבודות גמר, תיקון והתקנה של גופי תאורה, עבודות שיפוץ ותיקונים קטנים

מתלבטים, רוצים להתייעץ?

03-9012229

המלאכה 10, אזור-התעשיה אפק, ראש העין

כל העבודות מתבצעות על פי תקן האיכות ISO 9001