שיפוץ מבנים

שיפוץ מבנים הוא אחד מתחומי השיפוצים המורכבים ביותר הקיימים והוא דורש מקצועיות רבה יותר מאשר לא מעט סוגי שיפוצים אחרים. הסיבה לכך פשוטה: שיפוץ מבנים דורש שליטה במגוון רחב של טכניקות עבודה ושל חומרים, מעבודות השלד ועד הגימור. שיפוץ מבנים מאפשר למעוניינים בכך, לשנות את אופייה של סביבת המגורים או העבודה שלהם מהקצה עד הקצה. אולם לא כל המשפצים, מעוניינים אך ורק בשינוי.

שיפוץ מבנים מתבצע לעיתים קרובות גם במבנים שמצבם רעוע ושיש צורך לשפץ אותם לפני שיקרסו וכן במקרים בהם יש צורך בשנוי היעוד של מבנה מסוים. לדוגמא: הפיכה של מבנה תעשייתי למבנה מגורים, או של שטחים מסחריים למקומות בילוי. בלי קשר למטרה הסופית, אם אתם מתכננים שיפוץ, מומלץ שתבחרו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

שיפוץ מבנים – כך תבחרו בעל מקצוע

קיימים לא מעט קריטריונים לבחירת בעלי מקצוע בתחום שיפוץ מבנים. מומלץ להתייעץ עם ארכיטקט ולקבל ממנו תוכנית שיפוצים מתאימה וכמו כן, מומלץ כמובן לראות את העבודות הקודמות של אותו בעל מקצוע ולשוחח עם הלקוחות. בדרך זו תוכלו לקבל מידע לא רק על רמת המחירים, אלא גם על רמת העבודה וטיב השירות.

נווה עופרים – מקצוענים בתחום של שיפוץ מבנים

חברת נווה עופרים היא חברת שיפוצים ותיקה בעלת ניסיון רב בשיפוץ מבנים. השירות של נווה עופרים כולל את כל השלבים, מאפיון המראה הרצוי ועד לגימורים המושלמים, המתבצעים על ידי בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, תוך הקפדה על איכות העבודה, על לוחות הזמנים ועל שקיפות מלאה, כדי שתוכלו לעקוב באופן סדיר אחר התקדמות השיפוץ, להתעדכן בבעיות שצצו ובפתרונות אפשריים ולקבל תשובה לכל שאלה ופתרון לכל בעיה. שיפוץ כאמור, הוא לא תהליך פשוט, לכן מוטב לבצע אותו עם מקצוענים של ממש – אנשי שיפוץ המבנים של נווה עופרים.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ בנושא שיפוץ מבנים צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם. 

שירותי החברה - שירות של יוקרה

בנייה ירוקה – לשמירה על איכות הסביבה.

הקמת תשתיות והתקנה של מערכות מיזוג אוויר.

שילוב מערכות חכמות במבנים – חימום תת רצפתי, חשמל חכם ועוד.

עבודות טיח וצבע בגימור מושלם – כולל עבודות דקורטיביות (פנים וחוץ).

עבודות גבס – חלוקת חללים באמצעות קירות גבס, הקמת נישות גבס.

עיצוב קירות גבס – ליצירת קירות גבס דקורטיביים בעלי מראה ייחודי ועוד.

מתלבטים, רוצים להתייעץ?

03-9012229

המלאכה 10, אזור-התעשיה אפק, ראש העין

כל העבודות מתבצעות על פי תקן האיכות ISO 9001