עיצוב משרדים

שוק התעסוקה של ימינו, שונה משמעותית מכפי שהיה בעשורים הקודמים. המעסיקים של היום יודעים כי העוצמה האמיתית של הארגון, תלויה באיכותם של העובדים, וכי על מנת לשמור על העובדים הטובים ביותר, צריך להציע להם לא רק משכורות גובהות ומשרות מעניינות, אלא גם סביבת עבודה מעוצבת. בעבר הסתפקו העובדים בשולחנות עבודה אפורים או חדרים אישיים, אולם המשרדים בני זמננו, מתאפיינים בפתיחות לצבעוניות נועזת ובאלמנטים ייחודיים כמו פינות ישיבה, מגלשות, חדרי מנוחה ופינות משחקים.

עיצוב משרדים ואופי החברה

היות ואנחנו מבלים את רוב זמננו במשרד, אין ספק שלעיצוב משרדים יש השפע ניכרת על מצב הרוח שלנו, אולם. עיצוב המשרד אינו משפיע רק על מי שעובד בו כל יום. עיצוב משרדים הוא למעשה אחת הדרכים היעילות ביותר בהן חברות יכולות להציג את עצמן בעיני לקוחות, שותפים עסקיים, מחפשי עבודה וכל מי שמגיע אליהן מבחוץ. לכן לפני שמקבלים החלטה סופית לגבי העיצוב, יש לשים לב לא רק לתנאי העבודה שבו, אלא גם להתאמה מדויקת ככל האפשר בין אופייה של החברה לבין הדרך בה מעוצבים המשרדים שלה.

נווה עופרים – המומחים בתחום של עיצוב משרדים

חברת נווה עופרים, היא בעלת ניסיון רב שנים בביצוע עבודות בנייה ושיפוצים עבור המגזר העסקי. החברה מבצעת הקמת מבנים ותשתיות בשילוב מערכות חכמות. שליטה מלאה בטכנולוגיות חדישות להקמת קירות גבס וקירות דקורטיביים, לצד הקפדה על איכות החומרים והעבודה, תעניק לעובדים, סביבת עבודה איכותית ומהנה, תעניק לאורחים שלך משהו לדבר עליו ותעניק לך שקט נפשי וביטחון מלא באיכות העבודה.

בין אם מדובר במשרד מכובד של מוסד פיננסי ובין אם מדובר בחלל עבודה יצירתי של סטודיו לאופנה, בחברת נווה עופרים, תוכלו ליהנות מעבודה ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה מלאה על הפרטים הקטנים ביותר, שיהפכו את המשרדים שלכם למיוחדים במינם.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ בנושא עיצוב משרדים צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם. 

שירותי החברה - שירות של יוקרה

בנייה ירוקה – לשמירה על איכות הסביבה.

הקמת תשתיות והתקנה של מערכות מיזוג אוויר.

שילוב מערכות חכמות במבנים – חימום תת רצפתי, חשמל חכם ועוד.

עבודות טיח וצבע בגימור מושלם – כולל עבודות דקורטיביות (פנים וחוץ).

עבודות גבס – חלוקת חללים באמצעות קירות גבס, הקמת נישות גבס.

עיצוב קירות גבס – ליצירת קירות גבס דקורטיביים בעלי מראה ייחודי ועוד.

מתלבטים, רוצים להתייעץ?

03-9012229

המלאכה 10, אזור-התעשיה אפק, ראש העין

כל העבודות מתבצעות על פי תקן האיכות ISO 9001