בניית בית זו עבודה למקצוענים

לבנות את בית החלומות שלכם זה לא דבר פשוט, ואין ספק שצריך לעשות הרבה תוכניות כדי שזה באמת ייצא לפועל. כמו כן, גם כשרוצים לעשות עבודות שיפוץ שונות או תיקונים בשלד הבנייה צריך לעשות את זה על ידי תוכנית מקצועית ומוגדרת, ולכן למעשה כדאי לכם לפנות אל המומחים בכל מה שקשור לבניית בית. אצלנו בחברת נווה עופרים תוכלו לקבל את כל השירות שלו אתם זקוקים בבניית הבית שלכם, בין אם מדובר על בניית השלד, על הקמת יסודות הבית, על יצירה של תשתית למיזוג אוויר או על כל דבר אחר שקשור בבניית המבנה. יש לנו ניסיון של שנים רבות הן בתחום השירות למגזר הפרטי והן בתחום השירות למגזר הציבורי, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאצלנו תקבלו בדיוק את כל הנחוץ לכם.

בניית בית תוך עמידה בתקנים

אחד מהדברים החשובים שיש לשים לב אליהם כשמחליטים לבנות בית או כשרוצים לעשות תוספות בנייה שונות, זה שאתם פונים אל חברה שעומדת בכל התקנים. אצלנו תוכלו ליהנות גם מניסיון של שנים וגם מכך שאנחנו עובדים באיכות, וגם מהעובדה שאנו עומדים בתקן 9001 ISO שמבטיח למעשה איכות הן בשלבי התכנון השונים והן בשלבי הביצוע. מעבר לכל אלה, השירות שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו, בין אם זה ללקוחות הפרטיים ובין אם זה ללקוחות העסקיים הוא שירות אדיב במיוחד אשר כולל שקיפות מלאה לכל אורך הדרך.

הטעם האישי משתלב באיכות

בניית בית זה עניין מורכב כיוון שמצד אחד צריך לבצע את הבנייה על פי הטעם של הלקוחות, אך מצד שני, חשוב לבנות בצורה איכותית ואמינה. אצלנו בחברת נווה עופרים אנשי הצוות המקצוענים יודעים לשלב בין כל הגורמים האלה ביחד, כך שבסיכומו של דבר התוצאה שמתקבלת היא איכות שמתאימה לטעם של הלקוח. במידה והשירות שלו אתם זקוקים הוא לא של בניית בית אלא של שיקום מבנים שונים או של עבודות טיח וצבע, הרי שגם אז אנשי המקצוע שלנו יוכלו לעמוד לרשותכם!

לא רק בניית בית – גם אחזקת מבנה

החברה שלנו נמצאת כאן בשבילכם גם אם מה שאתם זקוקים לו אלה הם שירותי ניהול ואחזקה למבנה היוקרתי שבו אתם גרים או שבו נמצא המשרד שלכם. המבנים היוקרתיים של ימינו הם לא מבנים שאפשר רק לנקות אותם אחת לכמה חודשים, כי למעשה הם דורשים אחזקה שוטפת שמתבצעת על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. תוכלו להתקשר אלינו עוד היום למספר 03-9012229 כדי להזמין את שירותי האחזקה או הבנייה שלנו ותראו שתצאו מרוצים! השירות שלנו כולל שימת לב לכל הפרטים הגדולים והקטנים, וזה מה שהופך אותנו לחברה מובילה כל כך בתחום הבנייה מזה שנים. נוכל לשלב בין הטעם האישי שלכם לבין הסביבה והתקנים שצריך לעבוד על פיהם.

לקבלת מידע נוסף אודות בניית בית מקצועית עם נווה עופרים צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח מאוד לעמוד לשירותכם. 

מתלבטים, רוצים להתייעץ?

03-9012229

המלאכה 10, אזור-התעשיה אפק, ראש העין

כל העבודות מתבצעות על פי תקן האיכות ISO 9001