עמוד הבית אודות החברה המגזר הפרטי המגזר העסקי דירות יוקרה עבודות הנדסה גלריות צור קשר

בתים יפים

מדובר באסתטיקה חכמה

טעמו של המתבונן הוא אשר קובע את יופי המוצג. אך כאשר מדובר בעולם הבנייה והארכיטקטורה הרי מן הדין הוא שאסתטיקה תהיה משולבת בכמה וכמה מרכיבים הכרחיים. בתים יפים אינם מאובחנים בהתאם לסגנון (כפרי, אורבני וכולי) אלא בהתאם לשילוב הנכון בין כל המרכיבים הנכללים בעיצוב של אותו הסגנון: מידת האיזון בין החללים, המשחק בין החוץ והפנים, חומרי הגלם ועיצובם, בנייה חכמה רחבת אופק ועוד. כל אלה מייצרים את מה שאנחנו, חברת נווה עופרים, קוראים: מקצוענות עיצובית.

לרובנו בניית בית הוא עניין חד פעמי בו מושקע מרב הכסף והאנרגיה, פרויקט של 'פעם בחיים'. הרצון להגשים חלומות עיצוביים דורש אנשי מקצוע וגורמים מלווים מוסמכים כדי לייצר תנועה אקטיבית קדימה החל משלב היסודות וכלה בשלבי הסיום, במהירות וביעילות. עבור משימות כגון אלו קיימות חברות בנייה.

ייחודיות חברת הבנייה נווה עופרים היא הוותק העומד לרשותה המקנה לה ניסיון עשיר ומטריית השירות הרחבה שהיא מסוגלת להעניק לקהל לקוחותיה. תחת מטריית שירות זו פועלים מיטב אנשי המקצוע בכל התחומים הנדרשים כדי לבנות בית מהמסד עד הטפחות.

כאמור, אלמנטים עיצוביים של בתים יפים מקנים תחושת הרמוניה ואיזון. בנייה אסתטית, חכמה ומיטבית נשענת על יסודות הכרחיים: תכנית פעולה המאגדת את כל השותפים בדבר: מהנדסים, אדריכלים, מנהלי העבודה בפועל, אנשי האינסטלציה והחשמל ועוד. שיתוף הפעולה והתיאום בין הגורמים חשוב מאוד. כמו כן, התנהלות בירוקראטית נדרשת מול הגורמים המוסמכים, בין היתר העירייה או המועצה המקומית, חברת הפינוי של פסולת הבנייה ועוד.

יסוד הכרחי נוסף הוא השימוש בחומרי גלם בעלי תו תקן, איכותיים, עמידים לתנאי מזג האוויר הישראלי וכלי עבודה חדישים ומתקדמים המייעלים את העבודה. תכנון מוקדם חייב לתת מענה גם למערכות חכמות בבית, לשיבוצם בעיצוב הפנימי של הבית, למערכת המיזוג והחימום, לעיצובי תיאורה בהתאם לנדרש וכדומה.

עידן חדש בעולם הבנייה

חברת נווה עופרים מציעה לווי מקצועי ובנייה בפועל למגזר הפרטי והעסקי. כאשר כל השלבים בתהליך הבנייה מתנהלים תחת גוף מפקח אחד היוצר את שיתוף הפעולה המלא בין כל הגורמים הפועלים בפרויקט ומעדכן בשקיפות מלאה, אתם יודעים שאתם בידיים טובות ומקצועיות.

שם: דוא"ל:
טלפון: נייד:
הודעה:
נווה עופרים בע"מ, המלאכה 4, אזור התעשייה אפק, ראש העין, טלפון: 03-9031922, פקס: 03-9032457 atun1@012.net.il    Google+‏